Školní rok

Harmonogram školního roku 2019/2020

9. 1. 2020 - třídní schůzky, konzultace
27. 1. 2020 - pedagogická rada
31. 1. 2020 - pololetní prázdniny
3. 2. - 9. 2. 2020 - jarní prázdniny
2. - 6. 3. 2020 - lyžařský výcvik 7. tříd
16. 3. 2020 - Vitamínový den
18. 3. 2020 - Den otevřených dveří
3. - 4. 4. 2020 - zápis dětí do 1. ročníku
6. 4. 2020 - pedagogická rada
7. 4. 2020 - třídní schůzky, konzultace
20. 5. 2020 - Zahradní slavnost
1. - 5. 6. 2020 - výlety na 2. stupni
10. 6. 2020 - schůzka s rodiči zapsaných prvňáčků
22. 6. 2020 - pedagogická rada
26. 6. 2020 - slavnostní předání vysvědčení žákům 9. tříd


Třídnictví ve šk. roce 2019/2020

přípravná třída:

Mgr. Pavla Kulštrunková

1. stupeň:

  • 1.A - Mgr. Marie Hýžová
  • 1.B - Mgr. Jana Šporiková
  • 1.C - Mgr. Eva Navrátilová
  • 2.A - Mgr. Miroslava Turková
  • 2.B - Mgr. Marie Kadlčíková
  • 2.C - Mgr. Alena Čermáková
  • 3.A - Mgr. Martina Smékalová
  • 3.B - Mgr. Libuše Travěncová
  • 4.A - Mgr. Ivana Líbalová
  • 4.B - Mgr. Radka Hladíková
  • 4.C - Mgr. Monika Sekulová
  • 5.A - Mgr. Jana Krejčová
  • 5.B - Mgr. Bronislava Scholasterová

2. stupeň

  • 6.A - Mgr. Petr Skákal
  • 6.B - Mgr. Kateřina Kovářová
  • 7.A - Mgr. Lubomír Fiala
  • 7.B - Mgr. Stanislava Laboňová
  • 8.A - Mgr. Libuše Dvořáková
  • 8.B - Mgr. Veronika Křepelková
  • 9.A - Mgr. Jana Vyhlídalová
  • 9.B - Mgr. Zdeněk Pátík

 

Netřídní učitelé 2. stupně:

  • Mgr. Michaela Janotová
  • Mgr. Jindřiška Trčalová
  • Mgr. Jarmila Kubínová
  • Mgr. Soňa Švubová
  • Mgr. Stanislava Menšíková
  • Mgr. Tereza Vlachová
  • Mgr. Eliška Čurdová
  • Mgr. Dominik Bartoň
  • Mgr. Lucie Bajerová
  • Bc. Lenka Matůšová
  • Bc. Adéla Jurová
  • Mgr. Tereza Pánková

 

Prázdniny ve šk. roce 2019/2020

Podzimní - úterý 29. 10. 2019 a středa 30. 10. 2019
Vánoční - pondělí 23. 12. 2019 - pátek 3. 1. 2020
Pololetní - pátek 31. 1. 2020
Jarní - 3. 2. - 9. 2. 2020
Velikonoční - čtvrtek 9. 4. 2020
Hlavní prázdniny - středa 1. 7. 2020 - pondělí 31. 8. 2020

Období školního vyučování ve školním roce 2020/2021 začne v úterý 1. září 2020

 

 

Upozornění

Kalendář akcí

předchozí Leden 2020 následující

Jídelníček

Pondělí 20.1.2020

Přesnídávka dětská výživa, piškoty, čaj ovocný (A: 01,03,1A)
Polévka dýňový krém s červenou čočkou (A: 07,09)
Hl. Jídlo smažené rybí prsty (v troubě), bramborová kaše, míchaný kompot, ovocná šťáva (A: 01,03,04,07,10,1A)
Svačina chléb, pomazánka tvarohová se sýrem, paprika, kakao (A: 01,07,1A,1B)

Jídelníček na celý týden »

Základní škola
Holečkova


Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc, Holečkova 10 příspěvková organizace

Elektronická žákovská knížka