Školní parlament

I v letošním školním roce 2020 -21 bude zasedat školní parlament složený ze zvolených zástupců 5. až 9. ročníků. Vzhledem k aktuální situaci v souvislosti s Covid-19 se zatím budeme pravidelně scházet prostřednictvím aplikace TEAMS. V loňském školním roce se parlamentu podařilo prosadit zakoupení nádob na třídění odpadu na druhý stupeň ZŠ, a to jak na chodby v přízemí a druhém patře, tak i do jednotlivých tříd. V letošním roce bude parlament pokračovat v započaté práci, např.bude pracovat s nápadem na nový design chodeb druhého stupně, budeme tedy shromažďovat výtvarné návrhy. Dále se bude parlament podílet na případné realizaci školních akcí, jako je např. zahradní slavnost. I nadále bude parlament prostředníkem mezi jednotlivými třídami, učiteli a vedením školy.

Jana Krejčová

docx Jednací řád žákovského parlamentu (1).docx 18052 Kb
docx Zpráva z Národního parlamentu Kunovská T..docx 14436 Kb

Třídní schůzky se budou konat ve čtvrtek 5.11.2020.

Z rozhodnutí krizového štábu je školní hřiště od 15.10.2020 uzavřeno.