Projektový den "Příprava občanů k obraně státu"

24. 6. 2019

Projektový den "Příprava občanů k obraně státu"

V kulturním domě útvaru proběhla nejdříve úvodní prezentace o praporu, historii, současnosti a probíhajících vojenských misích. Následovala ukázka zbraní a techniky na nástupišti praporu. Všichni žáci si mohli zbraně i techniku osobně, za dozoru vojáků, prohlédnout a osahat. Poté jsme se vydali na prohlídku areálu kasáren, dílen, trenažerů a sportovišť. Na závěr nám vojáci předvedli různá bojová umění, např. Musado, do kterých se zapojili i naši žáci, což se jim velice líbilo. V 11:30 zdařilá akce skončila a autobusy nás přepravily zpět do školy.

Fotogalerie ZDE.

předchozí Září 2019 následující

Středa 23.10.2019

Přesnídávka chléb konzumní, pomazánka luštěninová, ředkvička, čaj sladká švestka (A:01,07,10,1A,1B)