Patrik na 3. místě v Olomouckém kraji

5. 6. 2020

Patrik na 3. místě v Olomouckém kraji

Posláním soutěže je podpořit zájem žákyň a žáků o technicky-tvořivé činnosti, rozvíjení a uplatnění kreativního myšlení při hledání jedinečných řešení nebo osvojení si manuální práce s tradičními a moderními nástroji a stroji při práci s různými materiály. Úkolem letošního ročníku soutěže bylo vyrobit model letadla s alespoň jedním mobilním prvkem, což se Patrikovi rozhodně povedlo na jedničku, jak můžete sami posoudit na fotografiích. Gratulujeme ke skvělému úspěchu!


Upozornění

Školní hřiště bude pro veřejnost otevřeno od 25. 5. 2020. Ceník pronájmů naleznete v dokumentech.

Pracovní dny: 16.30 - 20.00 hod.

Víkendy, prázdniny: 9.00 - 12.00, 13.00 - 20.00 hod.

Základní škola
Holečkova


Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc, Holečkova 10 příspěvková organizace

Elektronická žákovská knížka