Naši házenkáři ovládli krajské kolo!!!

8. 3. 2019

Naši házenkáři ovládli krajské kolo!!!

Starší žačky měly postup o něco jednodušší, když po výhře nad ZŠ Za mlýnem Přerov 20:12 postoupily do dalších bojů. Žáci sehráli čtyři náročná utkání s pouze jedním hráčem na střídačce. Nakonec po jediné prohře postupují na skóre. Všichni zaslouží obrovskou pochvalu a poděkování za reprezentaci naší školy a celého okresu Olomouc.

Konečné pořadí:
Hoši: 1. FZŠ Holečkova 2. ZŠ a NG Prostějov 3. ZŠ Litovel 4. ZŠ Přerov 5. ZŠ Senice n/H
Dívky: 1. FZŠ Holečkova  2. ZŠ Přerov

Školu reprezentovali a branky stříleli: Dívky: Hätlerová  K., Zlámalová E., Marešová P., Hlaváčková K., Hoffmannová V., Klabíková M., Kolčavová N., Smetková A., Malíšková P.

Hoši: Kužel J., Fröml P., Somol D., Janota M., Lešanský M., Vymazal L., Vaca J., Matlák P.

Fotogalerie ZDE

předchozí Září 2019 následující

Pondělí 23.9.2019

Přesnídávka cereálie Nesquik, selské mléko (A: 06,07)