Celorepublikové finále OVOV

7. 9. 2019

Celorepublikové finále OVOV

Devět závodníků odcestovalo 4.9. do areálu VUT Brno závodit ve všech deseti disciplínách Odznaku všestrannosti olympijských vítězů.

Školní družstvo skončilo na 31.místě ze 41 škol. Obrovským úspěchem bylo 2.místo nejmladší účastnice Nely Zapletalové z 6.A. Nela získala 7 009 bodů. Družstvo bylo oslabeno o házenkářky, které odjely na turnaj do Prahy, přesto všichni bojovali a snažili se o co nejlepší osobní výkony i umístění celé školy.

V nejstarší kategorii závodila Petra Malíšková z 9.B, která skončila na pěkném 13.místě. Také Julie Polášková z 9.B byla ve svém ročníku 17.z více než stovky děvčat.

Školu dále reprezentovali Magdalena Kuncová z 9.A, Kateřina Šporiková a Eduard Schwarz z 8.B, Marek Lešanský z 9.B, Lukáš Blaha a Dominik Jílek z 8.A.

Všichni zaslouží velké poděkování a gratulaci za předvedené výkony. Nejrychlejším byl Eda Schwarz, nejdelší skok do dálky předvedla Julie Polášková, nejdál hodil Marek Lešanský, na švihadle nejvíce naskákala Nela Zapletalová, která byla také nejlepší v silových disciplínách. Dominik Jílek zaběhl 1000 m v čase 3:39.

Výsledky ZDE

Fotogalerie ZDE

Upozornění

Školní hřiště bude pro veřejnost otevřeno od 25. 5. 2020. Ceník pronájmů naleznete v dokumentech.

Pracovní dny: 16.30 - 20.00 hod.

Víkendy, prázdniny: 9.00 - 12.00, 13.00 - 20.00 hod.

Základní škola
Holečkova


Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc, Holečkova 10 příspěvková organizace

Elektronická žákovská knížka