Beseda Pacifická hřebenovka

27. 11. 2019

Beseda Pacifická hřebenovka

Žáci si mohli vyzkoušet, jaké to je, nést na zádech batoh se všemi potřebnými věcmi pro přežití v kalifornské poušti nebo horách Sierry Nevady. To vše doplněno fotografiemi z cesty a autorčiným poutavým vyprávěním.

Na závěr si každý z účastníků převzal svůj tzv. bucket list, kde si může začít zaznamenávat svá přání a cíle, kterých chce v životě dosáhnout. Pak už stačí jen dostatek odhodlání, motivace a  úsilí ke splnění těchto cílů.  Důkaz o tom, že nic není nemožné, nám  Lucka podala s přesvědčivostí sobě vlastní.

 

Jana Krejčová


Upozornění

Kalendář akcí

předchozí Leden 2020 následující

Jídelníček

Pondělí 20.1.2020

Přesnídávka dětská výživa, piškoty, čaj ovocný (A: 01,03,1A)
Polévka dýňový krém s červenou čočkou (A: 07,09)
Hl. Jídlo smažené rybí prsty (v troubě), bramborová kaše, míchaný kompot, ovocná šťáva (A: 01,03,04,07,10,1A)
Svačina chléb, pomazánka tvarohová se sýrem, paprika, kakao (A: 01,07,1A,1B)

Jídelníček na celý týden »

Základní škola
Holečkova


Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc, Holečkova 10 příspěvková organizace

Elektronická žákovská knížka