Beseda Pacifická hřebenovka

27. 11. 2019

Beseda Pacifická hřebenovka

Žáci si mohli vyzkoušet, jaké to je, nést na zádech batoh se všemi potřebnými věcmi pro přežití v kalifornské poušti nebo horách Sierry Nevady. To vše doplněno fotografiemi z cesty a autorčiným poutavým vyprávěním.

Na závěr si každý z účastníků převzal svůj tzv. bucket list, kde si může začít zaznamenávat svá přání a cíle, kterých chce v životě dosáhnout. Pak už stačí jen dostatek odhodlání, motivace a  úsilí ke splnění těchto cílů.  Důkaz o tom, že nic není nemožné, nám  Lucka podala s přesvědčivostí sobě vlastní.

Jana Krejčová

předchozí Leden 2020 následující

Pondělí 20.1.2020

Přesnídávka dětská výživa, piškoty, čaj ovocný (A: 01,03,1A)