Vítejte na stránkách ZŠ Holečkova

Jsme škola s dlouholetou tradicí. Výuka probíhá podle Školního vzdělávacího programu Živá škola.

Školu tvoří :
I. a II. stupeň ZŠ Holečkova č. 10, ZŠ Rooseveltova č. 103 1. - 5. ročník, MŠ Holečkova č. 7,
MŠ Sweitzerova č. 12, MŠ Střední Novosadská č. 50, MŠ Štístko Holečkova č. 10

archiv aktualit »
Návštěva 4.B v Arcibiskupském paláci

16. 1. 2020

Děti se seznámily s Marií Terezií a jejími dětmi, prohlédly si interiéry Arcibiskupského paláce v Olomouci a formou her a pracovních listů si připomenuly období vlády Habsburků.

Projekt IKAP - Krok za krokem v chemické laboratoři

15. 1. 2020

Projektového dne v laboratoři Střední školy logistiky a chemie v Olomouci se tentokrát zúčastnili vybraní žáci 8. A.  V laboratorní práci zaměřené na stanovení hustoty si procvičili přesné vážení, přípravu roztoku, filtraci i práci s pyknometrem.

Krajský přebor škol v šachu

10. 1. 2020

Naši žáci se ve čtvrtek 9. 1. 2020 zúčastnili krajského přeboru škol v šachu v kategorii B - žáci 6. - 9. tříd ZŠ. Naši školu reprezentovali Eliška Pastorová, Matěj Filouš a Honza Long ze 6. B a Marek Lešanský z 9. B.

Konverzační soutěž v Aj

8. 1. 2020

Ve čtvrtek dne 19. 12. 2019 se několik našich žáků (Jan Andrš 9. B, Anna Vařeková 9. A, Lukáš Blaha 8.A a Erik Hoang 8. A) zúčastnilo konverzační soutěže v anglickém jazyce. Tato soutěž probíhala v prostorách gymnázia Šternberk a byla rozdělena do několika kategorií.

Dějepis v šestých třídách

19. 12. 2019

Poslední hodina dějepisu v tomto kalendářním roce proběhla v šestých třídách zábavnou formou. Žáci si "mumifikovali" svého panovníka.